• #
  • #

Program

A Tesztpálya programjaiért kattintson ide.

Színpadi programok

2018. március 2. péntek

12.00 - 12.15 WachMan - ShoesMan
13.30 - 13.45 Készenléti Rendőrség
Király Gréta rendőrőrmester
14.00 - 14.15 MKSZ éves versenynaptár bemutató
14.30 - 14.45 V4 kerékpárverseny
15.15 - 15.30 Fábián Márk EU bajnok - Guiness rekorder
15.30 - 15.45 A színpadon Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke
15.45 - 16.00 Jamrik András Red Bull trial
16.00 - 16.15 - Teljesítmény diagnosztika
Fülöp Tibor, a Sportorvosi Központ szakmai igazgatója
16.15 - 16.30 Készenléti Rendőrség
Király Gréta rendőrőrmester
16.30 - 16.45 WachMan - ShoesMan
16.45 - 17.00 Gyenes Pál BMX Európa- és Magyar bajnok

2018. március 3. szombat

10.30 - 10.45 V4 versenyek
11.00 - 11.15 Tamási MTB csapatbemutató
11.15 - 11.30 WachMan - ShoesMan
11.30 - 11.45 Bike Zone Gödöllő csapatbemutató
11.45 - 12.00 Készenléti Rendőrség
Király Gréta rendőrőrmester
12.00 - 12.15 Superior Team Csapatbemutató
12.30 - 12.45 Tipografia-Mali országuti csapatbemutató
12.45 - 13.00 Nagy Gizmo Attila the showman
13.30 - 13.45 Kontent-DKSI csapatbemutató
13.45 - 14.00 Princzinger Péter MKSz elnök
14.15 - 14.30 WachMan - ShoesMan
14.30 - 14.45 Teljesítmény diagnosztika
Fülöp Tibor, a Sportorvosi Központ szakmai igazgatója
14.45 - 15.00 Nagy Gizmo Attila the showman
15.15 - 15.30 Készenléti Rendőrség
Király Gréta rendőrőrmester
15.30 - 15.45 KSI-Csepel csapatbemutató
16.30 - 16.45 Mézes András Nutridepó-SIS
17.00 - 17.15 WachMan - ShoesMan

2018. március 4. vasárnap

10.15 - 10.30 Készenléti Rendőrség
Király Gréta rendőrőrmester
10.30 - 10.45 Kacellária SE
10.45 - 11.00 V4 versenyek
11.00 - 11.15 Head kerékpár premier Magyarországon
Különböző típusok bemutatása
11.15 - 11.30 Pannon Cycling Team
11.30 - 11.45 Tipográfia Női csapatbemutató
11.45 - 15.15 Bringa Vágta
15.15 - 15.30 V4 versenyek
15.45 - 16.00 Készenléti Rendőrség
Király Gréta rendőrőrmester
16.15 - 16.30 WachMan - ShoesMan
17.00 - 17.15 Arc Farkas Norbert a bringás zuhanás királya

Tesztpálya programjai

2018. március 2. péntek

11.00 - Riderek érkezése és szabadedzés

2018. március 3. szombat

10.00 - Edzések a Cx Eliminator-Dirt-Trial
12.00 - Gravity Academy Trial Show
12.15 - Gyenes Pál BMX flatland
13.00 - Dirt Jump Gizmo Show
14.00 - Gravity Academy Trial Show
14.15 - Gyenes Pál BMX flatland
15.00 - Dirt Jump Gizmo Show
16.00 - Gravity Academy Trial Show
16.15 - Gyenes Pál BMX flatland

2018. március 4. vasárnap

10.00 - Superior Eliminator
12.00 - Gravity Academy Trial Show
12.15 - Gyenes Pál BMX flatland
13.00 - Dirt Jump Gizmo Show
14.00 - Gravity Academy Trial Show
14.15 - Gyenes Pál BMX flatland
15.00 - Dirt Jump Gizmo Show
16.00 - Gravity Academy Trial Show
16.15 - Gyenes Pál BMX flatland

A programfelelős házigazda: Bíró Ádám
A programváltoztatás jogát fenntartjuk!